Словосполучення розірвання шлюбу наганяє страх на будь-яке подружжя. А ще страшніше почати шлюборозлучний процес. Проте наші юристи допоможуть Вам як з наданням лише консультацій з цього питання, так і одразу подати заяву на розлучення в односторонньому порядку.

У цій статті ми розкажемо Вам як не боятись змінити своє життя, звільнитись від шлюбу, який вичерпав всі свої можливості, навіть за умови відсутності одного з подружжя, не витрачаючи шалені гроші на гонорари та безмежну кількість часу у судових залах. Ваша зброя – це обізнаність, пам’ятайте про це!

Процедура розлучення в односторонньому порядку

Чи думали Ви коли-небудь над розірванням шлюбу? Напевно, немає такої подружньої пари, яка б під час сварки зопалу не сказала: “Все, потрібно розлучитись!”. Проте такі спонтанні вислови є нічим більшим, аніж словами.

Але часто трапляються ситуації, коли пара розуміє, що продовжувати подружнє життя немає сенсу, вони більше не доповнюють один одного, не відчувають тієї підтримки, що була на початку їхніх стосунків, немає любові, з якої все почалося. Тепер є лише постійні сварки, непорозуміння між подружжям, докори та бажання все закінчити. В такому випадку залишається лише один шлях – починати шлюборозлучний процес.

В Україні передбачені законодавчі механізми, які передбачають різні способи розірвання шлюбу. Як мирні, тобто за спільною згодою обох сторін, так і в односторонньому порядку, коли хтось з подружжя заперечує або й взагалі не з’являється на засідання, тобто не бере участі в процесі.

У наступних розділах поговоримо саме про другі випадки, адже вони викликають найбільше занепокоєння у наших клієнтів.

Розлучення в односторонньому порядку в Україні

Чоловік заперечує проти розірвання шлюбу, а Ви більше не можете терпіти? Більше й не потрібно. Наші юристи знають, як Вам допомогти. Найперше, що Вам слід зробити, це звернутися до нас. Кваліфікована консультація адвоката з сімейного права надасть Вам впевненості та віри, що все можна закінчити і налагодити своє життя.

Основне, що Ви повинні пам’ятати і на чому наголошують наші юристи в першу чергу, те, що шлюб – це добровільна згода чоловіка і жінки. Сполучник “і” означає, що обов’язково повинна одночасно бути згода обох учасників шлюбних відносин. Саме тому, коли один з них вирішує почати шлюборозлучний процес, заперечення щодо цього іншої сторони, не зможуть його зупинити.

Розірвання шлюбу в цьому випадку здійснюється в судовому порядку. Важливим тут оформлення позову. Розкажемо детальніше про це.

Подати заяву про розлучення в односторонньому порядку можна як самостійно, так і з допомогою адвоката. Ми радимо звернутися саме до спеціаліста, адже від правильно складеного позову залежить швидкість розгляду справи та її кінцевий результат.

Обов’язково в такій заяві слід детально розписати про причини розлучення, про неможливість подальшого спільного проживання як подружжя, про ставлення сторін один до одного, їхні стосунки у сім’ї. Це все необхідно знати суду для того, щоб скласти повну картину Ваших відносин, адже інша сторона буде заперечувати проти розлучення. Правильна аргументація має переконати суд в необхідності розірвання шлюбу з тих підстав, які Ви навели. Докази, які Ви також повинні надавати суду, будуть лише підсилювати це переконання.

Пам’ятайте, що процедура розлучення в односторонньому порядку – це легко, якщо Ви звернулись до спеціаліста, який надає постійний юридичний супровід Вашої справи.

Розлучення без присутності одного із подружжя

Якщо дружина або чоловік виїхали на заробітки до іншої країни і ваше подружнє життя припинилось, оскільки там він чи вона вже знайшли собі кращу партію, розірвання шлюбу все одно можна здійснити.

Кваліфікований адвокат пояснить Вам, що розлучення без присутності одного із подружжя, поширена ситуація в Україні, тому суди вже знайомі з такою практикою розгляду справ.

Починатися процедура повинна як звичайний судовий процес, а саме слід подати заяву про розлучення в односторонньому порядку. Наші юристи допоможуть з оформленням такої заяви, грамотною аргументацією причин розірвання шлюбу, поясненнями сторони про неможливість надалі проживати разом як сім’я.

Провадження відбувається з повідомленням сторони на офіційних сайтах державної влади про те, що в суді слухається справа про її розлучення. Вам не потрібно хвилюватися про те, як надіслати повістку в іншу країну чи будь-якими іншими способами повідомляти сторону про здійснення такого процесу як шлюборозлучний. Про це потурбується судова влада в Україні.

Засідання будуть відбуватися на основі письмових матеріалів справи, тобто на основі позову та наданих доказів. Тому оформлення заяви є таким важливим компонентом цього процесу.

Як результат Ви отримаєте заочне рішення суду, тобто таке рішення про розлучення, яке винесено без присутності одного із подружжя. Воно буде дійсне для обох сторін, тому не слід турбуватися про чинність такого документа.

Наші юристи здійснюють повний супровід процесу, який називається шлюборозлучний, тому ми можемо гарантувати Вам ефективний захист Ваших прав та інтересів та швидкий результат.