Подружнє життя складається з радощів, веселощів, сварок та суперечок. Інколи непорозуміння між чоловіком та дружиною призводять до розірвання шлюбу. І навіть якщо Ваша друга половинка іноземець, розлучення в Україні без його/її згоди можливе. Ви не перший, хто звертається з такими проблемами, тому Ваша ситуація не буде новиною для наших працівників. Юристи у Львові, які є фахівцями у сфері сімейних відносин, допоможуть Вам здійснити цю процедуру якомога швидше.

Як подати на розлучення з іноземцем?

Судовий процес в Україні варто здійснювати за підтримки кваліфікованих адвокатів, адже саме вони знають усі тонкощі його здійснення та можуть дати фахові поради для сторони процесу. Подати на розлучення з іноземцем можна як у Львові, так і в іншому місці України. Все залежить від того, чи проживає відповідач на території нашої держави, чи його місце перебування невідоме. Заяву слід подавати до суду згідно з правилами територіальної підсудності. Слід врахувати, що для того, щоб уникнути витрат часу та зусиль, слід з’ясувати, де мешкає або мешкала інша сторона провадження. Це суттєво скоротить термін розгляду справи, адже не доведеться звертатися до Верховного Суду для визначення територіального місця знаходження суду першої інстанції. Після того, як Ви визначили, до якого суду слід звертатися, потрібно скласти позовну заяву. У ній необхідно вказати про причини неможливості подальшого спільного проживання як подружжя. Це є обов’язковою складовою такої заяви, адже, якщо сторони не з’являться на судовий розгляд, суд на основі цього документу та інших доказів, які нададуть сторони, буде вирішувати спір по суті.

Питання наявності згоди чи її відсутності у справах розлучення з іноземцем не є обов’язковим. Адже шлюб, перш за все, – це добровільна згода двох людей. Від так, якщо хоча б одна сторона не бажає більше перебувати у шлюбних відносинах, інша – не може її змусити, не даючи свою згоду на їх припинення Тому навіть без згоди іншої сторони, тобто іноземця у Вашому випадку, суд може винести позитивне рішення на Вашу користь, за умови, якщо поданих документів буде достатньо для цього. Детальний опис подружнього життя в позові забезпечить швидкий розгляд справи та винесення рішення на користь заявника. Саме тому важливо скористатись допомогу кваліфікованих адвокатів, які мають досвід у сфері розірвання шлюбу.

Розлучення з іноземцем в Україні

Багато наших співвітчизників виїжджають за кордон в пошуках кращої долі, стабільного заробітку, щирого кохання. Перспектива хорошого життя за кордоном, ідеальні картинки на просторах Інтернету, заманливі пропозиції громадян інших держав все більше і більше спонукають українців покинути рідну країну.  Проте не все завжди складається якнайкраще. Тому часто виникає проблема розлучення з іноземцем. А ще більше лякає наших співгромадян незгода іноземця чи його відсутність на території України. У будь-якому випадку Вам не слід переживати, що така ситуація не зможе бути вирішена чи призведе до витрат часу та коштів.  Ми неодноразово стикались з такими випадками і знаємо, як Вам допомогти.

Розлучення з іноземцем без його присутності

Коли дві сторони провадження перебувають на території держави, де відбуваються слухання справи, провадження відбування швидко та доходить до свого логічного завершення.

Проте не слід переживати, що розлучення з іноземцем не відбудеться без його присутності. Повідомлення про розгляд справи розміщується на офіційних сайтах державної влади України, тобто є у вільному доступі. Таким чином будь-хто охочий має можливість ознайомитися з повістками про виклик до суду.  Судові засідання можуть відбуватися і без виклику сторін. Ця норма прописана законодавством України, тому Вам не слід турбуватися про те, чи буде чинним таке рішення суду на території України.  У Львові поширена практика розлучення з іноземцем без його присутності. Наші юристи обізнані у даній сфері вирішення спорів, тому з легкістю допоможуть Вам у цій проблемі.

Варто детальніше розповісти, як відбуваються такі засідання. Суддя, базуючись на письмових матеріалах справи, робить свої висновки про те, чи можливе майбутнє проживання сторін спільно, чи є можливість їхнього примирення, або чи варто вже розривавати шлюб, чи ще у сторін є вірогідність протягом місяця відновити їхні стосунки.  Кінцевим результатом у справах без присутності сторін є винесення заочного рішення суду. Іноземець дізнається про своє розлучення також з опублікованого рішення. Законодавство України передбачає можливості повідомлення сторони, яка була відсутня на засіданнях.

Наші юристи стараються якнайкраще для того, щоб суд прийняв рішення, яке б максимально задовільняло інтереси сторони, яка до нас звернулась. Кваліфікована підготовка документів та постійний супровід адвоката – гарантія отримання заочного рішення суду про розлучення з іноземцем без його згоди та без його присутності в Україні.