Закохані молодята бажають якнайшвидше узаконити свої відносини, тому зовсім нещодавно в Україні стала можливою послуга одруження за добу. Проте не всі шлюби проходять випробування часом. І згодом вже виникає нове бажання – розірвання шлюбу за один день.

Швидке розлучення в Україні зробити цілком можливо. Для цього необхідно, перш за все, звернутися до спеціалістів у сфері сімейного права, які розуміються на всіх тонкощах здійснення процесу розірвання шлюбу та на тому, як можна це здійснити в максимально короткі терміни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує якісний результат надання наших послуг.

Швидке розлучення – міф чи реальність?

Подружжя, яке почало шлюборозлучний процес, найбільше хоче його закінчення. Цей процес є надзвичайно виснажливим як фізично, так і морально. Найбільшим страхом в таких випадках є час очікування на рішення про розлучення. Проте нашим клієнтам не слід переживати, оскільки ми можемо гарантувати швидке розлучення в Україні.

Швидкі терміни розірвання шлюбу залежать від  різних обставин. Поговоримо про основні з них.

Одним з важливих чинників про швидкому розлученні є згода чи незгода сторін. Так, часто трапляється, що один з подружжя, намагаючи ще зберегти шлюб, не дає своєї згоди на його розірвання. Ця тактика є хибною, адже всім відомо, що і в такому випадку шлюб можна припинити. Єдину проблему, яку це створить, це затягнення шлюборозлучного процесу.

Проте не варто турбуватись, наші кваліфіковані юристи знають вихід з такої ситуації. Навіть за умови не надання згоди іншою стороною, правильне оформлення позовної заяви про розірвання шлюбу в рази пришвидшує цей процес. Кваліфікований адвокат знає, як потрібно описати обставини подружнього життя для того, щоб суд виніс рішення про швидке розлучення.

Проте будь-який судовий процес має свої, регламентовані законом, часові рамки. Так, суд не розлучить Вас швидше, ніж через місяць після подання відповідної заяви. Цей строк надається для подружжя для того, щоб вони могли ще раз обдумати свій вчинок, зважити всі “за” і “проти”. Адже це рішення буде мати вплив не лише на подружжя, а й на їхніх дітей, якщо вони такі є. Також в більшості випадків одразу виникає матеріальне питання – поділ майна.

Тож протягом місяця часу ще досі подружня пара має можливість впевнитись в правильності свого рішення або все-таки змінити його.

У будь-якому випадку не слід хвилюватись про довготривалість процесу. Кваліфікований юрист розкаже про можливості скоротити цей час в легальний спосіб, адже це одне з основних його завдань.

Чи буває швидке розлучення з дітьми?

Іншим важливим чинником є наявність або відсутність дітей у подружжя. У випадку наявності дітей у пари, розірвання шлюбу можливе лише в судовому порядку. Такий спосіб передбачений спеціально для того, щоб захистити права саме дітей. Адже тоді суд буде враховувати інтереси дітей, необхідність збереження чи розірвання шлюбу саме в інтересах неповнолітніх.

На швидке розлучення в Україні в такому випадку не слід розраховувати. Проте наші юристи попілкуються про те, щоб ця процедура пройшла якомога швидко. Саме для цього ми пропонуємо юридичний супровід протягом всього процесу для отримання максимально швидкого результату.

Що для цього потрібно? Правильно оформлена позовна заява – найважливіший чинник, який допоможе пришвидшити процес. Цей документ повинен містити вичерпні аргументи про причини розірвання шлюбу, пояснення неможливості подальшого спільного проживання, які будуть підтверджуватись доказами. Не менш важливим у випадку швидкого розлучення з дітьми є пояснення сторін про те, чи не постраждають інтереси найменших членів сім’ї, чи не будуть порушені їхні права та інтереси.

В Україні держава піклується про інтереси наймолодших членів суспільства, забороняючи розлучення батьків в перший рік життя дитини і під час вагітності дружини. Це імперативна норма закону, яка підлягає виконанню в обов’язковому порядку. Але є винятки. Так, якщо вчинено насильство проти дитини чи іншого з подружжя або будь-який інший злочин, суд припинить такий шлюб.

У ситуації, коли наявні діти, розірвання шлюбу за один день – це звісно міф. Проте в короткі терміни це все ж таки зробити можливо. Наші спеціалісти мають досвід роботи у таких ситуаціях, тому зможуть проконсультувати Вас у конкретно Вашому випадку.

Швидке розлучення в Україні

В будь-якому разі кожен випадок розірвання шлюбу на території України повинен пройти всі етапи судового процесу, які відповідно мають свої часові рамки. Тому на швидке розлучення не варто розраховувати. Витрачений час, гроші, сили та терпіння – ключові складові шлюборозлучного процесу.

Вашим рятівником в цій ситуації буде звернутись до спеціаліста. Лише фахівець у сфері сімейного права допоможе уникнути непотрібних витрат та зберегти ваші нерви.