Шлюб з іноземцем: можливості та наслідки для обох партнерів
Шлюб – важливе та серйозне рішення, а шлюб з іноземцем – вдвічі серйозніший крок. Тому варто детально розглянути, які приховані можливості має таке рішення та які наслідки чекають молодят.
За законом України у сфері сімейного права, шлюб передбачає ряд юридичних наслідків, розглянемо їх детальніше.
- Майно набуте у подружньому житті вважається спільним і ділиться навпіл при розлученні. До того ж не має значення, хто з пари доклав більше коштів для придбання того чи іншого активу.
- Боргові зобов’язання, які чоловік чи дружина набули під час шлюбу, у разі втрати джерел доходу чи працездатності, повинен виплачувати другий член подружжя. Цього, звичайно, можна уникнути, однак кредитні установи охочіше видають кошти, якщо в договорі прописаний солідарний боржник – чоловік або дружина. Тож будьте пильними.
- Дружина та чоловік повинні спільно піклуватися про родину та дітей, дбати про забезпечення сім’ї. Подружжя має матеріально підтримувати одне одного та брати участь у витратах на лікування або у витратах пов’язаних з каліцтвом когось із членів родини.
Існують й інші наслідки (зобов’язання), про які вам детально розповість досвідчений у сфері сімейних відносин юрист. Marriage in Ukraine – компанія, яка забезпечить вам детальну правову консультацію перед укладанням шлюбу з іноземцем.
Окрім наслідків, укладання шлюбу може стати зручним і вигідним кроком для подружжя. Серед прав і можливостей сімейної пари варто виділити наступні: шлюб є підставою для іноземця отримати дозвіл на тимчасове проживання в Україні, а в майбутньому – громадянство; спрощується процедура оформлення опікунства над неповнолітньою дитиною тощо.
Якщо ви вже зважили всі можливості та наслідки, які передбачає офіційне створення родини, для отримання свідоцтва, бажано залучити професійний юридичну допомогу. Marriage in Ukraine marriageinukraine.com зареєструють ваш шлюб за 2-3 дні й вам не доведеться ні про що турбуватись.